Alles weer op slot

24 maart 2021 | Categorie: Algemeen

Kwamen we net een beetje lekker op dreef, trapt weer iemand vol op de rem. Onbegrijpelijk.
Daar waar buiten sporten - natuurlijk met beleid en strikt volgens de regels - o zo belangrijk is voor een goede gezondheid, wil niet iedereen dit zo zien. We snappen er niets van...

Voor een periode van minstens vier weken worden onze gezamenlijke Kung Fu trainingen nu weer opgeschort. We volgen het nieuws en alle corona ontwikkelingen op de voet en laten jullie meteen weten als we weer samen mogen sporten.

Om de komende tijd te overbruggen, overwegen we om de Kung Fu challenges van vorig jaar weer op te pakken. Dan volgt er een Kung Fu uitdaging op social media en kunnen onze leden daaraan meedoen. Contact houden, aangesloten blijven en samen trainen, daar is het allemaal om te doen. Volg onze school via haar social media kanalen en doe mee met de challenges!

Blijf gezond, zorg goed voor jezelf.

Hopelijk tot snel weer.